Victoria Ocakbaşı Meyhanesi İstanbul Mekanları

Victoria Ocakbaşı Meyhanesi İstanbul Mekanları arasında çok farklı bir tarz aslında. Her stilden mekanı bulabileceğiniz İstanbul’da yeni sezonuna başlayan Victoria Ocakbaşı Meyhanesi Beyoğlu‘nda İstanbul Ortaçağ Konseptli Mekan arayışında olanlara hizmet veriyor.

Victoria Ocakbaşı Meyhanesi İstanbul Mekanları

Victoria Ocakbaşı Meyhanesi İstanbul Mekanları

Victoria Ocakbaşı Meyhanesi İstanbul Mekanları 1958 yılından itibaren Ortaçağ döneminden kalan bir sarnıç içerisine kurulmuş sofistike tarzda olan mekan Beyoğlu’nun en eski mekanlarından olma özelliği yanı sıra İstiklal Caddesi Olivya Geçidi Sokak‘ta yer alıyor.

Konuklarını “Günün telaşına kapılıp, hayatın tadını çıkarmayı unutmayın!” sloganıyla ağırlamayı düşünen Victoria Ocakbaşı Meyhanesi fasıl eşliğinde felekten bir gece çalmak isteyenler için de biçilmiş kaftan.

İstanbul Ortaçağ Konseptli Mekan

Tarihi bir ortam ve loş ışıklı aydınlatma eşliğinde, dostlarla hoş sohbet, harika bir menü ile muhteşem bir gece geçirme fırsatı sunuyor. Özellikle kebaplarının lezzeti her giden konuğun hoşuna giden mekana özellikle, İstanbul Ortaçağ Konseptli Mekan sevenlerin uğramasını tavsiye ederiz.

Victoria Ocakbaşı Meyhanesi İstanbul Mekanları

Cuma Cumartesi Günleri Canlı Müzik Gecesi

Müziğin tam deminde olduğu Victoria Ocakbaşı Meyhanesi’nde fasıl ekibi, Türk sanat müziğinin unutulmaz ve güncel parçalarıyla kulakların pasını siliyor, geceden geriye unutulmaz anılar bırakıyor. Mekanda ayrıca Cuma ve Cumartesi akşamları canlı müzik de dinlenebiliyor.

Victoria Ocakbaşı Zengin Menü

Tüm lezzetleri, en doğal halleriyle konuklarına sunan mekanda mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler, etler ve kebaplardan oluşan menüde, rakı ve şarap da dahil olmak üzere her türlü alkollü ve alkolsüz içecek bulunuyor. Geleneksek lezzetleri zamanda yolculuk yaparak ortaçağ konseptli bir mekanda tatmak çok güzel bir deneyim olabilir.

Victoria Ocakbaşı Meyhanesi İstanbul Mekanları

Fiyatların da aşırı uçuk olmadığı ve her damak zevkine hitap eden menüsüyle Victoria Ocakbaşı Meyhanesi İstanbul Mekanları arasında hafta içi ya da hafta içi dostlarla keyifli bir akşam geçirmeye elverişli görünüyor. Bu tarihi sarnıç, ortaçağ atmosferinde döşenmiş mekanda sevdiklerinizle keyifli bir gece geçirerek güzel anılar biriktirebilirsiniz. Gitmeden önce sitesinden ya da telefon ile rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Özellikle hafta sonları rezervasyon için geç kalırsanız yer bulamayabilirsiniz.

Victoria Ocakbaşı & Meyhane Adres Bilgileri
İstiklal Mahallesi, İstiklal Cad. Olivya Geçidi Sok. No:3/A,
34430 Beyoğlu/İstanbul

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir