Yalova’da Açılan Hapishane Temalı Kafe Yoğun İlgi Görüyor

Yalova’da Açılan Hapishane Temalı Kafe özellikle gençlerden büyük ilgi görüyor. Garsonların gardiyan gibi giyindiği kafede müşterilerde mahkum konumunda.

Yalova'da Açılan Hapishane Temalı Kafe

Yalova’da Açılan Hapishane Temalı Kafe

Yalova’da Açılan Hapishane Temalı Kafe Haft Cofe adında ve bu mekan geçtiğimiz ay açıldığı Yalova’da gençlerin yoğun ilgisi ve beğenisini üzerine çekmeyi başardı.

İlgi çekici temaya sahip Haft Cofe Yalova da müşterilerin çektiği fotoğrafların paylaşımları sonucu, popülerliğinde artış oldu.

Yalova'da Açılan Hapishane Temalı Kafe

Haft Cofe Bursa Görükle’de de Açıldı

Bu girişim ve Hapishane Temalı Kafe fikri yüksek beğeni alınca işletme franchising verme işine başladı ve ilk  franchising i de Bursa Görükle’ye verdi.

İşletme ortağı Canhür Aktuğlu; konsept hakkında bilgi vererek: “Haft, kelime anlamı olarak ‘tutuklu’ demek. Almanca kökenli bir kelimedir. Bizim buradaki hikâyemiz de bunun üzerine kuruludur. Kahve satıyoruz fakat kahveden daha çok duygu, daha çok bir hikâye satma peşindeyiz. Bunu da kısa sürede çok iyi bir şekilde gerçekleştirdiğimize inanıyorum.” dedi.

Yalova'da Açılan Hapishane Temalı Kafe

Özgürlük Arayan Herkes İçin Bir Kaçış Noktası

İnsanlara birkaç saatliğine de olsa kendisini özgür hissedebilecekleri bir ortam yaratma amacı içerisinde olduklarını söyleyen Aktuğlu, “Bir marka yaratmak amacıyla yola çıktık. Bu markamız, özgürlüklerimizin her gün giderek kısıtlandığı, hayallerimizin küçüldüğü, fikirlerimizin zihinlerimize hapsolmak zorunda kaldığı bir dünyada doğdu. Amacımız, cinsiyet ayrımı yapmadan, özgürlük arayan herkes için yeni bir kaçış noktası olmak. İnsanlara birkaç saatliğine de olsa kendisini özgür hissedebilecekleri bir alan sağlamak. Bizim için en büyük özgürlük, istediğin an bir fincan kahve eşliğinde sevdiklerinle vakit geçirebilmektir” dedi.

Yalova'da Açılan Hapishane Temalı Kafe

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir