Yüz İçin Kahve Telvesi ile Peeling

Yüz İçin Kahve Telvesi ile Peeling  ☕

Doğal peeling içeren kahve telvesi, cildi uyararak ve canlandırarak cildinize güzellik katar. Eğer yağlı ve sivilceli bir cildiniz varsa; 1 tatlı kaşığı kahve telvesini 1 tatlı kaşığı limon ve 1 tatlı kaşığı suyla karıştırıp cildinize masaj yapın.10 dakika beklettikten sonra cildinizi ılık suyla yıkayın farkı sizde göreceksiniz. Cildiniz kuru cilt tipiyse limon yerine 1 çay kaşığı zeytinyağı ekleyebilirsiniz.


Kahve Telvesi ile El-Ayak Bakımı

Yüzünüzde olduğu kadar elleriniz ve ayaklarınız için de harika bir doğal bakım sunan kahve telvesinin cilde faydaları görüyorsunuz ki saymakla bitmiyor.

İçtiğiniz yine tercihen şekersiz Türk kahvesinin telvesi ile ellerinizi güzelce ovalayın.

Hem tırnak etlerinizin hem de ellerinizin nasıl anında yumuşacık olduğunu göreceksiniz.

Aynı işlemi ayaklarınıza yaparak özellikle de topuk çatlakları ile hızlıca vedalaşabilirsiniz.

Instagram Adresimiz: Mistik Bahçe yi Takiplemeyi Unutmayın 🙂

View this post on Instagram

__Yüz İçin Kahve Telvesi ile Peeling__☕ Doğal peeling içeren kahve telvesi, cildi uyararak ve canlandırarak cildinize güzellik katar. Eğer yağlı ve sivilceli bir cildiniz varsa; 1 tatlı kaşığı kahve telvesini 1 tatlı kaşığı limon ve 1 tatlı kaşığı suyla karıştırıp cildinize masaj yapın.10 dakika beklettikten sonra cildinizi ılık suyla yıkayın farkı sizde göreceksiniz. Cildiniz kuru cilt tipiyse limon yerine 1 çay kaşığı zeytinyağı ekleyebilirsiniz. __Kahve Telvesi ile El-Ayak Bakımı__ Yüzünüzde olduğu kadar elleriniz ve ayaklarınız için de harika bir doğal bakım sunan kahve telvesinin cilde faydaları görüyorsunuz ki saymakla bitmiyor. İçtiğiniz yine tercihen şekersiz Türk kahvesinin telvesi ile ellerinizi güzelce ovalayın. Hem tırnak etlerinizin hem de ellerinizin nasıl anında yumuşacık olduğunu göreceksiniz. Aynı işlemi ayaklarınıza yaparak özellikle de topuk çatlakları ile hızlıca vedalaşabilirsiniz. #ciltbakımı #ciltbakımıvegüzellik #ciltlekeleri #ciltbakimi #ciltbakım #cilttemizligi #ciltyenileme #doğal #doğalkozmetik #peeling #evyapimi #kozmetik #naturelovers #naturelife #doğalürünler #ciltbeslenmesi #homemade #skincare #ayvaçekirdeği #ciltsıkılaştırma #doğalyaşam #bakım #kahvetelvesi #ciltsorunları #çatlakkremi #krem #ciltgüzelliği #cilttedavileri #bakımlıkadın #bakımönerileri

A post shared by Mistik Bahçe (@mistik_bahce) on

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir